Strona główna
Statystyka: 280 | 9410 | 2366029

O nas


 BOBOBABY  Jesteśmy firmą zajmującą się sprzedażą i importem artykułów dla dzieci i niemowląt. Od początku istnienia nieustannie wprowadzamy nowe produkty. Po latach działalności tworzymy firmę dobrze rozpoznawalną z dużą siecią sprzedaży. Naszym celem jest dostarczanie naszym odbiorcom atrakcyjnego towaru w bardzo dobrej cenie, dostosowanej do polskiego rynku przy zachowaniu jakości. 

Produkty Bobobaby charakteryzują się bardzo dobrą jakością i różnorodnością wzorów. Istotna jest też odważna kolorystyka i regularne wprowadzanie nowych motywów graficznych na produktach. 

 

  Ciągły wzrost sprzedaży mobilizuje nas do dalszego kreatywnego działania i ciągłego poszukiwania sposobu obniżania ceny poprzez wzrost produkcji i redukowania kosztów. Jesteśmy otwarci  na indywidualne nietypowe zamówienia według dostarczonych projektów, z indywidualnymi wzorami opakowań, nadruków, kolorów, gramatury itp. Cała nasza oferta dostępna jest „od ręki” - dziś zamówienie jutro dostawa, co bardzo ułatwia pracę naszym partnerom handlowym. Prosimy o kontakt w celu przekazania Państwa uwag oraz propozycji.

 

Jeśli jesteś naszym Partnerem Handlowym i potrzebujesz logotyp Bobobaby w plikach odpowiednich do stworzenia internetowych lub drukowanych materiałów marketingowych, pobierz je tutaj: 

ZIPBobobaby_Logotyp.zip

 

   kcsn-19 detal.jpeg